Програміст - звучить не просто гордо, а прибутково та престижно. Бажаю тобі в професійне свято ще більше матеріального достатку, нових і гідних стартапів, відмінних проектів, незаїжджених ідей! Нехай в твоїй долі все складеться так, як ти запрограмував. Нехай ласкаве сонце посміхається тобі тепло і ясно. Нехай здоров'я буде чудовим. Всього найяскравішого, пробивного і прибуткового! Удачі, успіху і процвітання! З Днем програміста!
Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/ukr/dosug/den-programmista-originalno-pozdravit-kollegu-1473693017.html
Програміст - звучить не просто гордо, а прибутково та престижно.
Бажаю вам в професійне свято ще більше матеріального достатку,
нових і гідних стартапів, відмінних проектів, незаїжджених ідей!
Нехай у вашій долі все складається так, як ви запрограмували.
Ласкаве сонце посміхається тепло і ясно.
Здоров'я буде чудовим.
Всього найяскравішого, пробивного і прибуткового!
Удачі, успіху і процвітання!
З Днем програміста!
День програмі́ста — професійне свято програмістів, яке відзначають 256-го дня року (у високосний рік це 12 вересня, а у невисокосний — 13 вересня).
Програмування поєднує в собі елементи мистецтва, науки, математики та інженерії. У більш широкому сенсі, програмування — процес створення програм, тобто розробка програмного забезпечення.
Свято неофіційно відзначається в Україні та ряді інших країн, включаючи Аргентину, Ізраїль, Бангладеш, Чилі, Бразилію, Мексику, Австрію, Німеччину, Канаду, Китай, Хорватію, Чехію, Францію, Індію, Бельгію, Австралію, Польщу, Румунію, Ірландію, Італію, Сербію, Словенію, Велику Британію та США.
Вибір для свята 256-го дня року пояснюється тим, що це число символічне, воно тісно пов'язане з комп'ютерами, але не асоціюється з конкретними особами чи кодами спеціальностей. Число 256 відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного 8-бітного байта, поширеній одиниці вимірювання обсягу даних. Вісім бітів, що в свою чергу можуть мати значення 0 або 1, дають можливість закодувати у двійковій системі числа від 000000002 до 111111112 , тобто 28 різних чисел. Число 256 обрано також тому, що це максимальний степінь числа 2, який не перевищує кількості днів у році. У двійковій системі числення число 256 записується як 1000000002 . У поширених в середовищі програмістів шістнадцятковій та вісімковій системах, пов'язаних з двійковою, — як 10016 та 4008 відповідно, тобто в цих системах число 256 виглядає як «кругле».
|